Joga vo firme

Jednou z možnosti, ako spoznať jogu sú aj hodiny jogy vo firmách. Ranné (pred začiatkom pracovnej doby), počas dňa (napríklad poobede) alebo večerné (po skončení pracovnej doby) cvičenie jogy môže napríklad prispieť k zlepšeniu atmosféry na pracovisku, zvýšiť radosť z práce, dodať energiu potrebnú pre celý deň.

Existuje viacero možností, ako takéto stretnutie s jogou zorganizovať.
Napríklad cvičenie jogy v priestoroch firmy (alebo jej blízkosti) pred, alebo počas (napr. počas obednej prestávky), alebo po skončení pracovnej doby

Cvičenie jogy môže byť tiež súčasťou pohybových aktivít na firemných dňoch, teambuildingoch, športových hrách, wellness pobytoch, firemných školeniach, rokovaniach firemných tímov a podobne.

Môže sa jednať o jednorázovú akciu - "ukážková hodina jogy", alebo až o niekoľkomesačné pravidelné cvičenie jogy - kurz jogy.

Takéto cvičenie, kurz jogy vieme ponúknuť aj v nemeckom, či anglickom jazyku.

 

ZVLÁDANIE STRESU A ZVYŠOVANIE ODOLNOSTI VOČI STRESU
Okrem cvičenia jogy tiež ponúkame napr. program "Zvládanie stresu a cvičenia na zvyšovanie odolnosti voči stresu". Súčasťou tohto programu je okrem teoretickej, diskusnej časti aj cvičenie jogy. Ďalšie možné témy a bližší program Vám radi zašleme na vyžiadanie.

Forma tohto programu môže byť rôzna. Napríklad: niekoľkotýždňový kurz (3- až 10-týždňový), alebo relaxačný víkend a pod.

Neváhajte a kontaktujte nás, aby sme prekonzultovali možnosti cvičenia jogy vo Vašej firme, na Vašom pracovisku a prípadne Vám spracovali konkrétnu ponuku. Podľa Vašich predstáv a očakávaní.

Na vyžiadanie Vám radi poskytneme referencie od firiem, pre ktoré sme už takéto podujatia zrealizovali.

Generuje redakčný systém Drupal | Vytvorili: CoolStranky.sk