Skip to main content

Mgr. Ľudmila Hoosová

marketingová konzultantka so špecializáciou na personal branding podnikateľov v službách

Počas vzdelávania spolu absolvujeme 2 prednášky, kde prejdeme témy, ktoré vám pomôžu s praktickým rozbehom kariéry budúcich lektorov jogy.

Zameriame sa najmä na oblasť online marketingu a povieme si, prečo je dôležitá prezentácia, ako ju uchopiť a realizovať. Ukážeme si, ako si vytvoríte svoju osobnú značku, ako s ňou budete pracovať, ako si stanovíte jasné ciele a stratégiu. Povieme si, ako sa prezentovať, aký tón komunikácie a aké médiá zvoliť, aby bola vaša budúca práca slobodnejšia, radostnejšia a zarábala vám viac :).

Takto vnímali prednášky študenti:

„Prednáška bola zaujímavá, užitočná a praktická. Vďaka profesionálnemu prístupu Ľudmily vznikla veľmi príjemná, priateľská a otvorená atmosféra. Spoznala som aktuálne trendy a diania v oblasti komunikácie s klientami. Hlbšie spoznanie viedlo k potrebe komunikovať s potenciálnymi klientami prostredníctvom digitálnych nástrojov.“

Katarína

„Prezentácia bola pripravená veľmi dobre, bola veľmi interaktívna a koncipovaná naozaj na potreby začínajúceho malého biznisu a zadefinovanie si marketingovej stratégie a komunikačných nástrojov.“ 

Renáta

Témy, ktorým sa budeme spolu venovať:

  • nastavenie mindsetu
  • analýza, stratégia a marketingová komunikácia
  • výber segmentu na trhu a špecializácia
  • budovanie osobnej značky a expertného mena
  • kto je môj ideálny klient a ako s ním pracovať
  • copywriting a tonalita značky
  • práca so sociálnymi sieťami a prezentácia na internete
  • social proof – čo je to, prečo je potrebný a ako ho získať
  • a ešte oveľa viac 

Moje skúsenosti

Začínala som v reklamke, vypiplala od bábätka zopár úspešných značiek a jednej zachránila zadok. Po rokoch som počúvla svoje srdce a presedlala na freelancerskú stoličku.

Počas svojej marketingovej praxe som pracovala s desiatkami značiek a som si istá, že aj tá VAŠA môže byť ďalším úspešným príbehom. Vložte do značky svoju energiu, osobné hodnoty a kus seba samej. Ak bude mať vašu esenciu, jej sila zažiari naplno a pritiahnete si srdcových klientov.

Dnes pomáham podnikateľkám objaviť jedinečnú esenciu ich značky, pretaviť ju do autentického marketingu a webu s dušou. Pretože každá žena má božské právo byť nezávislá. Minimálne finančne.

Kto som?

Minimalistka, empatka, multipotenciálka, tak trošku rebelka. Liberálna feministka so sklonom k alternatíve a tradíciám. Vidím a cítim. A viem povedať nie. Aj s humorom.

Pracujem, ako varím. Zvyčajne bez receptu, zato s láskou namiešam majstrovskú sympóziu, ktorá chutí.

Viac informácií nájdete na mojom webe TU.

„Jediným limitom je naša myseľ. A s tým sa dá pracovať.“