Prihláste sa do online klubu jogy

pre začiatočníkov ako aj pokročilých

Čomu sa v joga klube venujeme

Joga individuálne ikona

Pozdrav slnku

Naučíte sa pozdrav slnku, rytmicko-dynamickú zostavu 12 pozícií, podporujúcu bdelosť, koncentráciu, ako aj pohyblivú chrbticu.

Joga individuálne ikona

Obsah joga pozícií

Naučíte sa, čo vyjadrujú jednotlivé jogové pozície po obsahovej a duševnej stránke a ako ich správne cvičiť.

Joga individuálne ikona

Zostavy joga cvikov

Budeme spoločne kombinovať zaujímavé zostavy rôznych jogových cvikov tak, aby mali pre vás prínos.

Joga individuálne ikona

Zdravá chrbtica

Spoločne budeme pracovať na zdravej chrbtici, tak, aby sme podporili jej pohyblivosť, pružnosť a pevnosť.

Joga individuálne ikona

Koncentrácia

Ukážeme si, ako rozvíjať silu koncentrácie a jasné vedomie. Ako prekonávať únavu, každodenný stres a napätie.

Joga individuálne ikona

Estetický pohyb

Naučíte sa preniesť obsah ásany do jeho uskutočnenia cez ladný a estetický pohyb.

Čo hovoria o klube

Ďakujem, takto na diaľku je to super. Tempo a výber cvikov fajn, vrátane škorpióna :-). Teším sa na každú ďalšiu hodinu jogy.

Viera Uhrínová

Hľadala som možnosť sa trochu hýbať – ideálne umelecky ladený, zmysluplný pohyb. Očakávania sa naplnili, tešila som sa z náročnejších (často pre mňa nových) ásan. Oceňujem harmonicky ladené zostavy s napredovaním. Prínosom bol rytmus, určitá pravidelnosť, ktoré viedli ma k pohnútkam počas dňa v rôznych oblastiach, v telesnej rovine som si spomenula na vzpriamenosť chrbtice, snáď i väčšiu bdelosť pre okolie :). Rada odporúčam ďalej, cvičenie pod vaším odborným vedením pomáha bez nátlaku prekonávať vlastnú lenivosť a pritom mám z neho radosť.

Katarína Horecká

Od cvičenia jogy som očakávala, že sa mi spevní chrbtica a celé svalstvo. Pravidelným cvičením som sa cítila oveľa lepšie nielen po fyzickej stránke, ale zlepšila sa i psychická – viac som si vážila samú seba a bola som na seba hrdá. Pokojné a trpezlivé premýšľanie som sa snažila vkladať aj do môjho konania. Výsledok si všimli aj kolegyne, nakoľko som schudla. Tieto hodiny s milými lektormi som im tiež odporučila, pretože sa cítim sebaistejšie a mám radosť zo života.

Miriam Javorová

Konečne mi niekto vysvetlil zmysel určitých pohybov, kde zafixovať a podobne. Keď som sa prihlasovala, obávala som sa, či to nebude pre mňa ťažké a budem to zvládať, ale som maximálne spokojná. Vzhľadom k pracovnej vyťaženosti a starostlivosti o deti mi online joga veľmi vyhovuje.  

Jana Šimáková

Od online kurzu som očakávala, že si budem môcť zacvičiť doma a obohatím svoje vedomosti o joge. Silvia a Vlado sú profesionáli a výborní učitelia jogy, čo bolo vidieť aj na online hodinách. Zaujali ma spôsoby učenia pozícií, pomohli mi sa v ásanách posunúť ďalej. Páči sa mi, že ukazujú rôzne prístupy, cesty k ásanám, čo naozaj nápomocné, pretože každý sme iný a máme iné silné a slabé stránky. Vidieť, že ásany máte zvládnuté na profesionálnej úrovni, ale viete ich pekne vysvetliť aj úplným začiatočníkom. Odporúčam!

Jana Mahútová

A takto prebieha online lekcia

Kto sme

Voláme sa Silvia a Vlado Wagnerovci, sme jogoví učitelia s dlhoročnými odbornými skúsenosťami. Joge sa venujeme už vyše 20 rokov a posledných 12 rokov ju aj vyučujeme.

Ponúkame kurzy jogy, podporujúce telesné a duševné zdravie. Na našich kurzov vás učíme jogové cviky, ktoré vám pomáhajú predchádzať bolestiam chrbta, vďaka nim ste ohybnejší a máte lepšie držanie tela.

Zároveň vám ukazujeme cestu, ako rozvíjať duševnú silu a energiu, aby bol vás život pokojnejší, harmonickejší, radostnejší a zmysluplnejší.

Praktické informácie a cena

Online klub jogy prebieha v uzavretej FB skupine. Je na báze mesačného členstva, ktoré si môžete zakúpiť v priebehu mesiaca a ktoré platí od začiatku ďalšieho mesiaca.

Cena 25€/mesačne zahŕňa:

  • 2 online lekcie jogy týždenne (vždy live prenos)
  • možnosť za jednu sumu cvičiť viacerí, pokojne aj celá rodina
  • možnosť vrátenia sa k joga lekcii v čase, ktorý vám vyhovuje
  • staršie lekcie zostávajú dostupné v uzavretej skupine na Facebooku a môžete si ich počas trvania vášho členstva kedykoľvek zacvičiť

Prosím vyplňte a odošlite prihlášku nižšie a zároveň sa prihláste do uzavretej Facebook skupiny:

https://www.facebook.com/groups/AsanaOnlineKurzJogy/

 

Po pripísaní sumy na účet vám umožníme vstup do skupiny. Členstvo v klube môžete kedykoľvek zrušiť zaslaním e-mailu na asana@asana.sk

Prihláška do klubu

Pin It on Pinterest