Skip to main content

O nás

Čo sa u nás môžete naučiť?

podnety pre vznik novej kultúry, v strede ktorej je človek s jeho tvorivým potenciálom

podpora zdravia

Podpora zdravia

Pri našej práci podporujeme nielen vaše fyzické, ale aj duševné a duchovné zdravie.

dusevny rozvoj

Rozvoj jednotlivca

Naše hodiny jogy sú tématické, teda obsahujú nielen prax, ale aj teóriu. Poskytnú vám mnohé podnety pre váš osobný rozvoj.

odburavanie stresu

Odbúravanie stresu

Čo vám skutočne pomôže odbúrať stres? Na našich hodinách jogy sa naučíme, ako s tým pracovať.

zdravy chrbat

Zdravý chrbát

Pri formovaní jednotlivých jogových cvikov vás naučíme rozvíjať vlastnú dynamiku chrbtice. Takto sa stáva chrbtica zdravá, pružná a ohybná.  

Náš tím

spoznajte našich skúsených odborníkov

Referencie

našich spokojných študentov a absolventov

O Silviiných hodinách jogy

Rada cestujem a skúšam nové veci a tak som aj doma aj v zahraničí vyskúšala  už nejeden kurz jogy a aj keď podstata je ta istá, každý má iný prístup a štýl vedenia hodín a  každému aj vyhovuje niečo iné...treba si nájsť to svoje, v čom sa cítite komfortne a ja som to našla na hodinách u Silvii.
Aj keď ma moja práca baví a napĺňa, stresovejšie zamestnanie som si už nemohla vybrať :-), stále niečo riešim, zháňam, vybavujem, do  toho celodenné žiarenie počítača a veľa telefonovania...čize hlavne cez svadobnú sezónu naozaj nemám skoro žiadny voľný čas a nevládzem...a  vtedy je najjednoduchšie si povedať, ešte mám robotu, nestíham ísť cvičiť, ale tu robotu mám stále...a keď sa neprekonám následok je únava, boľavý chrbát, neefektívne dopĺnanie energie jedlom, zaseknutý človek...preto sa na Silviinu hodinu jogy  snažím pravidelne dostaviť a po nej vždy odchádzam ako znovuzrodená...
Silvia ma tempo hodín presne  také, čo mi vyhovuje - neni to ani príliš pomalé a nudné a ani príliš  dynamické a silové, čo by ma zase zničilo... nepoužíva žiadne joga pomôcky navyše, čo mne osobne vyhovuje, mám pocit, že keď pracujeme prirodzene s váhou nášho tela, lepšie precvičíme a  ponaťahujeme jednotlive partie.... nemám čo vytknúť, plne odporúčam.


Tatiana Š - plánovačka svadieb

Ásana - akadémia vzdelávania a jogy
2018-05-11T11:36:42+02:00

Tatiana Š - plánovačka svadieb

Rada cestujem a skúšam nové veci a tak som aj doma aj v zahraničí vyskúšala  už nejeden kurz jogy a aj keď podstata je ta istá, každý má iný prístup a štýl vedenia hodín a  každému aj vyhovuje niečo iné...treba si nájsť to svoje, v čom sa cítite komfortne a ja som to našla na hodinách u Silvii. Aj keď ma moja práca baví a napĺňa, stresovejšie zamestnanie som si už nemohla vybrať :-), stále niečo riešim, zháňam, vybavujem, do  toho celodenné žiarenie počítača a veľa telefonovania...čize hlavne cez svadobnú sezónu naozaj nemám skoro žiadny voľný čas a nevládzem...a  vtedy je najjednoduchšie si povedať, ešte mám robotu, nestíham ísť cvičiť, ale tu robotu mám stále...a keď sa neprekonám následok je únava, boľavý chrbát, neefektívne dopĺnanie energie jedlom, zaseknutý človek...preto sa na Silviinu hodinu jogy  snažím pravidelne dostaviť a po nej vždy odchádzam ako znovuzrodená... Silvia ma tempo hodín presne  také, čo mi vyhovuje - neni to ani príliš pomalé a nudné a ani príliš  dynamické a silové, čo by ma zase zničilo... nepoužíva žiadne joga pomôcky navyše, čo mne osobne vyhovuje, mám pocit, že keď pracujeme prirodzene s váhou nášho tela, lepšie precvičíme a  ponaťahujeme jednotlive partie.... nemám čo vytknúť, plne odporúčam.

O kurzoch jogy

V IT pracujem už viac ako 20 rokov, denne presedím hodiny za počítačom. Jogu som vyhľadala kvôli bolestiam chrbta. Vďaka joge som si postupnezlepšila držanie tela, posilnila svaly chrbta (našla som aj svaly, o ktorých som netušila). Ale to nie je všetko. Cvičením ásan zlepšujem schopnosť koncentrácie, posilnujem sa v trpezlivosti a vnímaní. Pre mňa je joga cesta ku zdokonaľovaniu.
Pre zvládnutie ásan je potrebné, aby si človek vedel vytvoriť predstavu, aké svaly má zapojiť, ktoré partie naopak majú zostať uvoľnené a aký má byť celkový výraz ásany a jej duchovný rozmer. A tiež, ako sa k asane postupne dopracovať. Dobrý učiteľ (ktorým nepochybne Silvia a Vlado sú) toto všetko dokáže na kurze namiešať a pritom zvládať začiatočníkov aj pokročilejších. Aj vďaka Silvii a Vladovi som si jogu zamilovala 🙂


Vierka U.  - pracuje v oblasti IT

Ásana - akadémia vzdelávania a jogy
2018-05-11T11:50:40+02:00

Vierka U.  - pracuje v oblasti IT

V IT pracujem už viac ako 20 rokov, denne presedím hodiny za počítačom. Jogu som vyhľadala kvôli bolestiam chrbta. Vďaka joge som si postupnezlepšila držanie tela, posilnila svaly chrbta (našla som aj svaly, o ktorých som netušila). Ale to nie je všetko. Cvičením ásan zlepšujem schopnosť koncentrácie, posilnujem sa v trpezlivosti a vnímaní. Pre mňa je joga cesta ku zdokonaľovaniu. Pre zvládnutie ásan je potrebné, aby si človek vedel vytvoriť predstavu, aké svaly má zapojiť, ktoré partie naopak majú zostať uvoľnené a aký má byť celkový výraz ásany a jej duchovný rozmer. A tiež, ako sa k asane postupne dopracovať. Dobrý učiteľ (ktorým nepochybne Silvia a Vlado sú) toto všetko dokáže na kurze namiešať a pritom zvládať začiatočníkov aj pokročilejších. Aj vďaka Silvii a Vladovi som si jogu zamilovala 🙂

O individuálnych hodinách jogy

Na hodiny jogy s Vladkom som sa vždy tešila. Na úvod sme zhodnotili aktuálne dianie na Slovensku, či vo svete a potom sme sa dostali k “cvičeniu”. Bola to úplne prirodzená súčasť hodiny, pretože aj Vladkov prístup k joge je silno spojený s reálnym životom. Jednotlive ásany vždy podporovali určitú vlastnosť,či schopnosť a pri ich zdokonaľovaní som bola vždy vedomím prítomná a vedela som čo presne robím a kam sa chcem dostať. Uvedomila som si ako veľmi dokáže pri joge pomôct predstavivosť - posúva moje hranice vždy o kúsok ďalej. Z každej hodiny som odchádzala silnejšia a dobre naladená.


Marianna Ďurianová - moderátorka

Ásana - akadémia vzdelávania a jogy
2018-05-11T11:58:42+02:00

Marianna Ďurianová - moderátorka

Na hodiny jogy s Vladkom som sa vždy tešila. Na úvod sme zhodnotili aktuálne dianie na Slovensku, či vo svete a potom sme sa dostali k “cvičeniu”. Bola to úplne prirodzená súčasť hodiny, pretože aj Vladkov prístup k joge je silno spojený s reálnym životom. Jednotlive ásany vždy podporovali určitú vlastnosť,či schopnosť a pri ich zdokonaľovaní som bola vždy vedomím prítomná a vedela som čo presne robím a kam sa chcem dostať. Uvedomila som si ako veľmi dokáže pri joge pomôct predstavivosť - posúva moje hranice vždy o kúsok ďalej. Z každej hodiny som odchádzala silnejšia a dobre naladená.

O vzdelávaní učiteľov jogy

Keď som si pred časom kládol otázku, aký ďalší krok by som mal spraviť v jogovej praxi, naskytla sa mi možnosť navštíviť víkendový seminár v rámci vzdelávania učiteľov jogy. Tento víkend mi pootvoril dvere, aby som mohol nakuknúť, aká môže joga byť a to vo mne vzbudilo túžbu toto vzdelávanie navštevovať.
Vzdelávanie v podaní Vlada a Silvie je kvalitne vyvážené a študentovi sa odkrývajú široké súvislosti nielen v jogových cvikoch - ásanách a ich sprostredkovaniu ďalším záujemcom ale aj v bežnom dianí života. Som moc rád, že som mohol byť súčasťou tohoto vzdelávania,  ktoré mi dalo možnosť sa rozvinúť natoľko, aby som mohol tieto poznania ponúkať ďalej.
Som presvedčený, že vzdelávanie pod vedením Vlada a Silvie je presne to, čo dnešný človek potrebuje, aby sa mohol stať samostatne stojacou osobou v živote s vlastnou výpoveďou.


Jozef Kluvanec - informatik

Ásana - akadémia vzdelávania a jogy
2018-05-11T12:00:20+02:00

Jozef Kluvanec - informatik

Keď som si pred časom kládol otázku, aký ďalší krok by som mal spraviť v jogovej praxi, naskytla sa mi možnosť navštíviť víkendový seminár v rámci vzdelávania učiteľov jogy. Tento víkend mi pootvoril dvere, aby som mohol nakuknúť, aká môže joga byť a to vo mne vzbudilo túžbu toto vzdelávanie navštevovať. Vzdelávanie v podaní Vlada a Silvie je kvalitne vyvážené a študentovi sa odkrývajú široké súvislosti nielen v jogových cvikoch - ásanách a ich sprostredkovaniu ďalším záujemcom ale aj v bežnom dianí života. Som moc rád, že som mohol byť súčasťou tohoto vzdelávania,  ktoré mi dalo možnosť sa rozvinúť natoľko, aby som mohol tieto poznania ponúkať ďalej. Som presvedčený, že vzdelávanie pod vedením Vlada a Silvie je presne to, čo dnešný človek potrebuje, aby sa mohol stať samostatne stojacou osobou v živote s vlastnou výpoveďou.

O vzdelávaní učiteľov jogy

“​Forma, akou vzdelávanie Silvia a Vlado vedú mi otvoril úplne nový spôsob pohľadu na svet,súvislosti medzi ľuďmi ako aj súvislosti v človeku samotnom. Veľmi oceňujem to, že informácie sú podávané na vysokej odbornej úrovni a zároveň zrozumiteľným spôsobom.
Určite nie je na škodu sa vzdelávať aj v dospelosti a oblasť vzdelávania s Ásanou má veľa praktických presahov do osobného ako aj profesionálneho života účastníka vzdelávania. Niektorí sa na vzdelávanie môžu chcieť prihlásiť preto, lebo majú sami ambíciu stať sa kvalitným a zorientovaným učiteľ​om jogy​, ktorý rozumie fyzickým​, psychickým a spirituálnym súvislostiam v spôsobe jogy, ktorý ponúkajú. Čo osobne vysoko oceňujem ja, je podnecovanie zo strany Silvie a Vlada k samostatnému mysleniu a praktickému využívaniu teoretických poznatkov. Obsah vzdelávania sa tak stáva aj osobným dielom účastníka.”


Filipa Ondrejková - psychoterapeutka

Ásana - akadémia vzdelávania a jogy
2018-05-11T12:01:33+02:00

Filipa Ondrejková - psychoterapeutka

“​Forma, akou vzdelávanie Silvia a Vlado vedú mi otvoril úplne nový spôsob pohľadu na svet,súvislosti medzi ľuďmi ako aj súvislosti v človeku samotnom. Veľmi oceňujem to, že informácie sú podávané na vysokej odbornej úrovni a zároveň zrozumiteľným spôsobom. Určite nie je na škodu sa vzdelávať aj v dospelosti a oblasť vzdelávania s Ásanou má veľa praktických presahov do osobného ako aj profesionálneho života účastníka vzdelávania. Niektorí sa na vzdelávanie môžu chcieť prihlásiť preto, lebo majú sami ambíciu stať sa kvalitným a zorientovaným učiteľ​om jogy​, ktorý rozumie fyzickým​, psychickým a spirituálnym súvislostiam v spôsobe jogy, ktorý ponúkajú. Čo osobne vysoko oceňujem ja, je podnecovanie zo strany Silvie a Vlada k samostatnému mysleniu a praktickému využívaniu teoretických poznatkov. Obsah vzdelávania sa tak stáva aj osobným dielom účastníka.”

O vzdelávaní učiteľov jogy

U Vlada a Silvii som sa naučila ako viesť hodinu jogy tak, aby viedla u účastníka k pokroku, k rozvoju nielen po fyzickej,  ale aj duchovno- duševnej stránke.
Do hĺbky osvetlené zákonitosti života, ktorými sa zaoberáme, aj u mňa spôsobili istú transformáciu osobnosti, ktorá vo mne vyvoláva radosť.
Prístup lektorov sa od začiatku nesie ušľachtilým spôsobom a priateľským, úprimným záujmom. Vrelo odporúčam!


Veronika Sorentiny - učiteľka jogy

Ásana - akadémia vzdelávania a jogy
2018-05-11T12:02:34+02:00

Veronika Sorentiny - učiteľka jogy

U Vlada a Silvii som sa naučila ako viesť hodinu jogy tak, aby viedla u účastníka k pokroku, k rozvoju nielen po fyzickej,  ale aj duchovno- duševnej stránke. Do hĺbky osvetlené zákonitosti života, ktorými sa zaoberáme, aj u mňa spôsobili istú transformáciu osobnosti, ktorá vo mne vyvoláva radosť. Prístup lektorov sa od začiatku nesie ušľachtilým spôsobom a priateľským, úprimným záujmom. Vrelo odporúčam!

O kurzoch jogy

V dnešnej dobe je častá tendencia vnímať telesné cvičenie len ako formu "relaxu" či podpory fyzickej kondície, teda oddelene od myslenia, cítenia či sociálneho sveta človeka. Oproti tomu joga, ktorú som zažila v Ásane, oslovuje celého človeka, dáva mu podnety pre jeho duševné, duchovné i telesné sily tým, že mu ukazuje ich vzájomné prepojenie a súvislosť. Zároveň kultivuje i umelecké cítenie a vedomé utváranie vzťahov k ľuďom i k svetu. To sú schopnosti, ktorých rozvoj by som dopriala aj iným, lebo posúvajú život človeka k väčšej plnosti, k väčšej ľudskosti.


Soňa P. - univerzitná učiteľka

Ásana - akadémia vzdelávania a jogy
2018-05-11T12:03:38+02:00

Soňa P. - univerzitná učiteľka

V dnešnej dobe je častá tendencia vnímať telesné cvičenie len ako formu "relaxu" či podpory fyzickej kondície, teda oddelene od myslenia, cítenia či sociálneho sveta človeka. Oproti tomu joga, ktorú som zažila v Ásane, oslovuje celého človeka, dáva mu podnety pre jeho duševné, duchovné i telesné sily tým, že mu ukazuje ich vzájomné prepojenie a súvislosť. Zároveň kultivuje i umelecké cítenie a vedomé utváranie vzťahov k ľuďom i k svetu. To sú schopnosti, ktorých rozvoj by som dopriala aj iným, lebo posúvajú život človeka k väčšej plnosti, k väčšej ľudskosti.

O kurzoch jogy s Vladom

Na hodinách jogy vedených Vladom som sa naučil, že joga nie je len „cvičením“, ani nie je len formou „wellnes“. Joga na Vladových hodinách je prezentovaná ako celostná/holistická metóda spájajúca všetky súčasti človeka od fyzickej cez mentálnu až po emočnú. Joga prezentovaná na Vladových hodinách berie do úvahy špecifiká súčasného života „západného“ typu. Poznatky získané na hodinách jogy sú využiteľné v dennom živote. Cvičenie posilňuje vôľu, pozornosť, vedomé prežívanie toho, čo sa deje okolo nás. Nezanedbateľné sú aj priaznivé učinky na fyzické telo. Zlepšená pohyblivosť a silný chrbát sa zídu každý deň.


Rado D. - manažér predaja

Ásana - akadémia vzdelávania a jogy
2018-05-11T12:04:29+02:00

Rado D. - manažér predaja

Na hodinách jogy vedených Vladom som sa naučil, že joga nie je len „cvičením“, ani nie je len formou „wellnes“. Joga na Vladových hodinách je prezentovaná ako celostná/holistická metóda spájajúca všetky súčasti človeka od fyzickej cez mentálnu až po emočnú. Joga prezentovaná na Vladových hodinách berie do úvahy špecifiká súčasného života „západného“ typu. Poznatky získané na hodinách jogy sú využiteľné v dennom živote. Cvičenie posilňuje vôľu, pozornosť, vedomé prežívanie toho, čo sa deje okolo nás. Nezanedbateľné sú aj priaznivé učinky na fyzické telo. Zlepšená pohyblivosť a silný chrbát sa zídu každý deň.

O kurzoch jogy

Na hodinách jogy som sa naučil hlavne to, že keď sa človek posnaží a je správne vedený, dokáže spraviť zaujímavé pozície, ásany, namotivovať sa a príjemne mentálne usporiadať a opracovať telo aj ducha. Tento kurz ma naučil, pozerať sa na život inými - pozitívnymi očami. Celkovo sa lepšie cítim, pracujem na tom, aby som mal pružnejšie telo.
Po hodinách jogy mám vždy skvelú náladu. Nie je to len precvičením tela a oslovením parasympatika nervovej sústavy, je to aj príjemnou atmosférou v kruhu cvičiacich a učiteľa.


Peter Ž. - audítor kvality dodávateľov

Ásana - akadémia vzdelávania a jogy
2018-05-11T12:05:36+02:00

Peter Ž. - audítor kvality dodávateľov

Na hodinách jogy som sa naučil hlavne to, že keď sa človek posnaží a je správne vedený, dokáže spraviť zaujímavé pozície, ásany, namotivovať sa a príjemne mentálne usporiadať a opracovať telo aj ducha. Tento kurz ma naučil, pozerať sa na život inými - pozitívnymi očami. Celkovo sa lepšie cítim, pracujem na tom, aby som mal pružnejšie telo. Po hodinách jogy mám vždy skvelú náladu. Nie je to len precvičením tela a oslovením parasympatika nervovej sústavy, je to aj príjemnou atmosférou v kruhu cvičiacich a učiteľa.

O pobyte v Taliansku

Okrem iného som sa na toto pobyte naučila, že to, ako sa cíti moje telo, nie je len záležitosťou tela. Že napätie a uvoľnenie nie sú len vo svaloch. Že jogové pozície - ásany - sa dajú tvoriť ako umelecké diela a dobre utvorená ásana pôsobí i na svoje okolie, pomôže i druhému človeku nájsť jej ideálnejšie vypracovanie. Že z dobrého ponorenia sa do cvičenia, práce človeku namiesto únavy môžu prichádzať nové sily. A dalo by sa spomenúť ešte mnoho ďalších inšpirácií.


Soňa P. - univerzitná učiteľka

Ásana - akadémia vzdelávania a jogy
2018-05-11T12:06:50+02:00

Soňa P. - univerzitná učiteľka

Okrem iného som sa na toto pobyte naučila, že to, ako sa cíti moje telo, nie je len záležitosťou tela. Že napätie a uvoľnenie nie sú len vo svaloch. Že jogové pozície - ásany - sa dajú tvoriť ako umelecké diela a dobre utvorená ásana pôsobí i na svoje okolie, pomôže i druhému človeku nájsť jej ideálnejšie vypracovanie. Že z dobrého ponorenia sa do cvičenia, práce človeku namiesto únavy môžu prichádzať nové sily. A dalo by sa spomenúť ešte mnoho ďalších inšpirácií.

O pobyte v Taliansku

Joge sa venujem už tretí rok a už pre mna neznamená len telesné cvičenie,ale najmä rozsiahlu filozofiu, ktorej pochopenie vedie ku skvalitneniu môjho bežného života a fyzického aj duševného zdravia. Literatúra, ktorú nám Vlado na hodinách odporučil, je síce zaujímavým, ale aj náročným čítaním a preto som sa pre lepšie pochopenie jednotlivých tém rozhodla zúčastniť jogového seminára organizovaného v Taliansku. Samotný seminár bol dosť náročný, ale na dostatočné pochopenie boli vynikajúce najmä spoločné večerné diskusie medzi jednotlivými učastníkmi seminára,ktorí boli povačsine aj členmi samotného jogového vzdelávania. Veľa vecí mi zrazu bolo oveľa jasnejších a ak si na tom dáte záležať, budete schopní tieto myšlienky integrovať do vášho bežného života,ktorý môže byť oveľa spokojnejší a kvalitnejší...samozrejme všetko chce prax a nejde to odrazu:-). V každom prípade bol pre mňa tento seminár jedným z dôvodov, pre ktorý som sa rozhodla v budúcnosti zúčastniť jogového vzdelávania pod  vedením Vlada a Silvie:-) Takže ak si chcete z jogy zobrať viac ako len fyzické cvičenie a pomôcť aj vášmu duševnému životu,vrelo odporúčam.


Ela J. - manažérka

Ásana - akadémia vzdelávania a jogy
2018-05-11T12:07:40+02:00

Ela J. - manažérka

Joge sa venujem už tretí rok a už pre mna neznamená len telesné cvičenie,ale najmä rozsiahlu filozofiu, ktorej pochopenie vedie ku skvalitneniu môjho bežného života a fyzického aj duševného zdravia. Literatúra, ktorú nám Vlado na hodinách odporučil, je síce zaujímavým, ale aj náročným čítaním a preto som sa pre lepšie pochopenie jednotlivých tém rozhodla zúčastniť jogového seminára organizovaného v Taliansku. Samotný seminár bol dosť náročný, ale na dostatočné pochopenie boli vynikajúce najmä spoločné večerné diskusie medzi jednotlivými učastníkmi seminára,ktorí boli povačsine aj členmi samotného jogového vzdelávania. Veľa vecí mi zrazu bolo oveľa jasnejších a ak si na tom dáte záležať, budete schopní tieto myšlienky integrovať do vášho bežného života,ktorý môže byť oveľa spokojnejší a kvalitnejší...samozrejme všetko chce prax a nejde to odrazu:-). V každom prípade bol pre mňa tento seminár jedným z dôvodov, pre ktorý som sa rozhodla v budúcnosti zúčastniť jogového vzdelávania pod  vedením Vlada a Silvie:-) Takže ak si chcete z jogy zobrať viac ako len fyzické cvičenie a pomôcť aj vášmu duševnému životu,vrelo odporúčam.

O vzdelávaní učiteľov jogy

Počas vzdelávania so Silvi a Vladom som rozvinula veľmi dôležité zručnosti praktického vedenia hodín jogy - odbornosť v rámci ásanovej praxe, cit pre prácu s ľuďmi a pochopila som hlbšie súvislosti jogy v kontexte rozvoja ľudskej individuality.


Vzdelávanie v Ásane by som skutočne odporučila, pretože témy a obsah vzdelávania je možné prepojiť aj so súčasným kultúrno-spoločenským vývojom. Jednotlivé časti výučby obsahujú aktuálne podnety pre rozvoj súčasnej jogy. Tieto podnetné roky zmysluplného spojenia teórie a praxe sa stávajú rozvinuteľnou bázou pre zodpovednú a tvorivú prácu novodobého učiteľa jogy.


Simona Žiláková - učiteľka jogy

Ásana - akadémia vzdelávania a jogy
2018-05-28T12:43:41+02:00

Simona Žiláková - učiteľka jogy

Počas vzdelávania so Silvi a Vladom som rozvinula veľmi dôležité zručnosti praktického vedenia hodín jogy - odbornosť v rámci ásanovej praxe, cit pre prácu s ľuďmi a pochopila som hlbšie súvislosti jogy v kontexte rozvoja ľudskej individuality. Vzdelávanie v Ásane by som skutočne odporučila, pretože témy a obsah vzdelávania je možné prepojiť aj so súčasným kultúrno-spoločenským vývojom. Jednotlivé časti výučby obsahujú aktuálne podnety pre rozvoj súčasnej jogy. Tieto podnetné roky zmysluplného spojenia teórie a praxe sa stávajú rozvinuteľnou bázou pre zodpovednú a tvorivú prácu novodobého učiteľa jogy.

O pobyte v Taliansku

Keďže pracujem v bankovom sektore, potrebujem vypnúť a zrelaxovať. Veľmi dlho sa venujem tancu a pôsobím ako učiteľka tanca pre deti aj dospelých. Joga sa okolo mňa objavovala už od detstva, aj som navštívila zopár hodín a vyskúšala rôzne druhy. Teraz ma oslovila najmä téma tohto seminára. Keďže nie som praktizujúci študent jogy, zo začiatku seminára som si pretvárala vysvetľovanú tému do tanca. Až po pár hodinách, keď prednášajúci začal vysvetľovať a praktizovať s nami tvorbu ásan, som si uvedomila, že aj ja som začala zrazu tvoriť ásany, o ktorých som dovtedy čo to počula, aj som ich skúšala, len mi nešli. Seminár mi dal veľa najmä z duševnej stránky. Stretla a spoznala som tam zaujímavých a milých ľudí, nasala fantastickú atmosféru hôr a skúšala nové limity. Preberané témy mi zrazu začali dávať zmysel a potvrdil sa mi fakt, že všetko so všetkým súvisí. Ešte teraz vo mne doznievajú preberané témy a postupne si ich analyzujem a spracovávam. Seminár v Taliansku vrelo odporúčam.


Lýdia S. - bankový sektor

Ásana - akadémia vzdelávania a jogy
2018-08-06T21:23:42+02:00

Lýdia S. - bankový sektor

Keďže pracujem v bankovom sektore, potrebujem vypnúť a zrelaxovať. Veľmi dlho sa venujem tancu a pôsobím ako učiteľka tanca pre deti aj dospelých. Joga sa okolo mňa objavovala už od detstva, aj som navštívila zopár hodín a vyskúšala rôzne druhy. Teraz ma oslovila najmä téma tohto seminára. Keďže nie som praktizujúci študent jogy, zo začiatku seminára som si pretvárala vysvetľovanú tému do tanca. Až po pár hodinách, keď prednášajúci začal vysvetľovať a praktizovať s nami tvorbu ásan, som si uvedomila, že aj ja som začala zrazu tvoriť ásany, o ktorých som dovtedy čo to počula, aj som ich skúšala, len mi nešli. Seminár mi dal veľa najmä z duševnej stránky. Stretla a spoznala som tam zaujímavých a milých ľudí, nasala fantastickú atmosféru hôr a skúšala nové limity. Preberané témy mi zrazu začali dávať zmysel a potvrdil sa mi fakt, že všetko so všetkým súvisí. Ešte teraz vo mne doznievajú preberané témy a postupne si ich analyzujem a spracovávam. Seminár v Taliansku vrelo odporúčam.

O Vladových hodinách

Keďže pracujem v bankovom sektore, potrebujem vypnúť a zrelaxovať. Veľmi dlho sa venujem tancu a pôsobím ako učiteľka tanca pre deti aj dospelých. Joga sa okolo mňa objavovala už od detstva, aj som navštívila zopár hodín a vyskúšala rôzne druhy. No vždy mi na hodinách niečo chýbalo, takže som nemala motiváciu sa na hodiny vrátiť. Tanečná aktivita prevládala nad jogovou praxou a tanec mi vždy stačil pre kondíciu aj duševnú pohodu. Zmenilo sa to až pri hodinách vedených Vladom, ktorí pristupoval k žiakom veľmi osobitne. Vysvetľoval tvorbu ásan a neraz mi ukázal možnosti pohybu môjho tela. Sama som zostala prekvapená, že limity sú vlastne úplne niekde inde. Jeho hodiny jogy vrelo odporúčam.


Lýdia S. - bankový sektor

Ásana - akadémia vzdelávania a jogy
2018-08-07T10:51:32+02:00

Lýdia S. - bankový sektor

Keďže pracujem v bankovom sektore, potrebujem vypnúť a zrelaxovať. Veľmi dlho sa venujem tancu a pôsobím ako učiteľka tanca pre deti aj dospelých. Joga sa okolo mňa objavovala už od detstva, aj som navštívila zopár hodín a vyskúšala rôzne druhy. No vždy mi na hodinách niečo chýbalo, takže som nemala motiváciu sa na hodiny vrátiť. Tanečná aktivita prevládala nad jogovou praxou a tanec mi vždy stačil pre kondíciu aj duševnú pohodu. Zmenilo sa to až pri hodinách vedených Vladom, ktorí pristupoval k žiakom veľmi osobitne. Vysvetľoval tvorbu ásan a neraz mi ukázal možnosti pohybu môjho tela. Sama som zostala prekvapená, že limity sú vlastne úplne niekde inde. Jeho hodiny jogy vrelo odporúčam.

O práci Ásany

Momentálne som na Yoga Teacher Trainingu (YTT), a o to viac si uvedomujem, aké náročné je pre učiteľa priniesť do hodiny nielen fyzický aspekt jogy, ale snažiť sa pridať aj niečo z toho, o čom joga je. A ten nenásilný spôsob, akým to vy, Silvi a Vlado robíte, krôčik po krôčiku, prispieva k uvedomeniu si mnohých vecí v živote a k ich aplikácii.


Nie som na YTT, aby sa zo mňa stal učiteľ jogy po skončení kurzu. To chce dlhodobú prácu, nie len fyzickú, ale aj v ostatných životných aspektoch. Avšak z iného pohľadu si teraz uvedomujem, akú dobrú prácu vykonávate vzhľadom k možnostiam a záujmu európskeho publika. Do istej miery ma to inšpiruje a aspoň drobné myšlienky sa budem snažiť vštepovať aj svojim klientom vo fitku.


Nejdem teraz zmeniť náboženstvo, ani poúčať ľudí, ale prečítať si niektoré jogy sutry by našej západnej spoločnosti pomohlo v živote. Každopádne veľká vďaka za dobre odvedenú robotu a som taktiež vďačná za to, že vy dvaja ste boli mojimi prvými učiteľmi a zľahka ma začali posúvať ďalej, i keď spočiatku to u mňa bol iba fyzický osoh. Až dnes chápem vplyv jogy a snahu o aplikovanie teórie do praxe pokladám za dôležitú súčasť života a som za to neskutočne vďačná.


Ľudmila K.

Ásana - akadémia vzdelávania a jogy
2018-09-06T09:00:53+02:00

Ľudmila K.

Momentálne som na Yoga Teacher Trainingu (YTT), a o to viac si uvedomujem, aké náročné je pre učiteľa priniesť do hodiny nielen fyzický aspekt jogy, ale snažiť sa pridať aj niečo z toho, o čom joga je. A ten nenásilný spôsob, akým to vy, Silvi a Vlado robíte, krôčik po krôčiku, prispieva k uvedomeniu si mnohých vecí v živote a k ich aplikácii. Nie som na YTT, aby sa zo mňa stal učiteľ jogy po skončení kurzu. To chce dlhodobú prácu, nie len fyzickú, ale aj v ostatných životných aspektoch. Avšak z iného pohľadu si teraz uvedomujem, akú dobrú prácu vykonávate vzhľadom k možnostiam a záujmu európskeho publika. Do istej miery ma to inšpiruje a aspoň drobné myšlienky sa budem snažiť vštepovať aj svojim klientom vo fitku. Nejdem teraz zmeniť náboženstvo, ani poúčať ľudí, ale prečítať si niektoré jogy sutry by našej západnej spoločnosti pomohlo v živote. Každopádne veľká vďaka za dobre odvedenú robotu a som taktiež vďačná za to, že vy dvaja ste boli mojimi prvými učiteľmi a zľahka ma začali posúvať ďalej, i keď spočiatku to u mňa bol iba fyzický osoh. Až dnes chápem vplyv jogy a snahu o aplikovanie teórie do praxe pokladám za dôležitú súčasť života a som za to neskutočne vďačná.

O joge vo firme

Zdravý pohyb popri sedavej práci je nevyhnutný. Vieme to my a vedia to aj naši kolegovia. Motivovať ich k cvičeniu však nestačí, pretože ísť za športom po práci sa hlavne v čase väčšieho pracovného vyťaženia podarí len málokomu. Pre možnosť priniesť jogu priamo k nám sme sa teda rozhodli z praktických dôvodov. Ale až samotná práca s inštruktorom Vladom presvedčila aj našich IT chlapcov, že joga nie je len pre ženy. Vďaka nemu vieme pochopiť, ako previesť cvik správne; motivuje nás, ze dokážeme so svojím telom veci, o ktorých sme ani netušili a po cvicení sa cítime výborne. Každá spoločnosť potrebuje zdravých a spokojných zamestnancov. Nám joga zafungovala ako jedna z vecí, ktorou k tomu prispievame.


Viera T., Happiness Manager at Sygic

Ásana - akadémia vzdelávania a jogy
2018-11-20T13:21:51+01:00

Viera T., Happiness Manager at Sygic

Zdravý pohyb popri sedavej práci je nevyhnutný. Vieme to my a vedia to aj naši kolegovia. Motivovať ich k cvičeniu však nestačí, pretože ísť za športom po práci sa hlavne v čase väčšieho pracovného vyťaženia podarí len málokomu. Pre možnosť priniesť jogu priamo k nám sme sa teda rozhodli z praktických dôvodov. Ale až samotná práca s inštruktorom Vladom presvedčila aj našich IT chlapcov, že joga nie je len pre ženy. Vďaka nemu vieme pochopiť, ako previesť cvik správne; motivuje nás, ze dokážeme so svojím telom veci, o ktorých sme ani netušili a po cvicení sa cítime výborne. Každá spoločnosť potrebuje zdravých a spokojných zamestnancov. Nám joga zafungovala ako jedna z vecí, ktorou k tomu prispievame.

O harmonickom interiéri

Príbeh tvorby interiéru od Silvii a Vlada bol veľmi zaujímavý. Nikdy by mi nenapadlo tvoriť interiér bez rohov a k tomu kreatívne zhánať vhodný nábytok. 

Doteraz som sa s podobným interiérom ešte nestretla. V tomto priestore som sa cítila som veľmi prijemne, je tam cítiť dobrú atmosféru a sú v ňom výborne premyslené detaily.  Páčilo sa mi, ako sa v podstate v jednej miestnosti spájú tri izby : obývačka, kuchyňa a pracovňa. Mala som pocit, že všetko v dome má svoju funkčnost, nič nepôsobilo ako zbytočné.

Darya T. - manažérka

Ásana - akadémia vzdelávania a jogy
2018-12-03T11:00:20+01:00

Darya T. - manažérka

Príbeh tvorby interiéru od Silvii a Vlada bol veľmi zaujímavý. Nikdy by mi nenapadlo tvoriť interiér bez rohov a k tomu kreatívne zhánať vhodný nábytok.  Doteraz som sa s podobným interiérom ešte nestretla. V tomto priestore som sa cítila som veľmi prijemne, je tam cítiť dobrú atmosféru a sú v ňom výborne premyslené detaily.  Páčilo sa mi, ako sa v podstate v jednej miestnosti spájú tri izby : obývačka, kuchyňa a pracovňa. Mala som pocit, že všetko v dome má svoju funkčnost, nič nepôsobilo ako zbytočné.

O harmonickom interiéri

Vami navrhnutý a zrealizovaný interiér na mňa pôsobil upokojujúco a harmonicky. Hneď na prvý pohľad je vidieť, že jogu nielen vyučujete, ale jej filozofiou žijete v každodennom živote. Pre mňa tam bolo veľa nových prvkov a inšpirácií. Ukážka toho, ako sa dá veľa vecí vyrobiť doma "na kolene" a vložiť do nich to neopakovateľné, čím dýcha ručná výroba. Dotvára to celkovú príjemnú, harmonickú atmosféru. Páči sa mi váš šatník v spálni. Je iný, ako sme zvyknutí, ale pritom účelný a pôsobivý. Ďakujem za pozvanie a príležitosť nazrieť do vášho domova.

Oľga Z. - účtovníčka

Ásana - akadémia vzdelávania a jogy
2018-12-03T11:14:26+01:00

Oľga Z. - účtovníčka

Vami navrhnutý a zrealizovaný interiér na mňa pôsobil upokojujúco a harmonicky. Hneď na prvý pohľad je vidieť, že jogu nielen vyučujete, ale jej filozofiou žijete v každodennom živote. Pre mňa tam bolo veľa nových prvkov a inšpirácií. Ukážka toho, ako sa dá veľa vecí vyrobiť doma "na kolene" a vložiť do nich to neopakovateľné, čím dýcha ručná výroba. Dotvára to celkovú príjemnú, harmonickú atmosféru. Páči sa mi váš šatník v spálni. Je iný, ako sme zvyknutí, ale pritom účelný a pôsobivý. Ďakujem za pozvanie a príležitosť nazrieť do vášho domova.

O workshope pečenia chleba

Na workshope sme si ukázali, ako sa dá piecť chlieb inak. Tento spôsob prípravy je blízky starému tradičnému spôsobu pečenia, pričom namiesto klasického kvásku je použitý kvások, ktorý je tvorený na báze medu a soli. Prešli sme si aj vývoj pečenia chleba - od placky až po dnes asi najviac rozšírený kvasnicový, pričom tento vývoj má súvis so samotným vývojom ľudstva, čo bol zaujmavý pohľad na danú tému. Rozprávali sme sa aj o dnešnom uponáhlanom spôsobe stravovania a prípravy jedla, ktoré je často zamerané na cieľ, pričom sa často zabúda na cestu. Túto tému sme preberali aj v spojitosti s dnes velmi rozšírenými zdravotnými problémami spojenými s trávením.

Kedže som sám mal problém s konzumáciou klasického pečiva, ktoré je bežne dostupné, hľadal som alternatívu a tento typ chlebíka mi ju ponúkol. Navyše mi na rozdiel od iných, tiež zdravých, aj chutil, čím si ma získal. Treba povedať že tento spôsob prípravy nie je určený pre ľudí, ktorý chcú mať veci hotové hneď a bez osobného angažovania. Výsledok ale stojí za to, veď zdravie je najviac.

Workshop by som odporučil každému, kto sa chce naučiť ako piecť chlieb, ktorý je priateľský k ľudskému telu a tým bude vedieť pomôcť buď sebe, alebo niekomu blízkemu.

Marek - IT architekt

Ásana - akadémia vzdelávania a jogy
2018-12-03T13:11:18+01:00

Marek - IT architekt

Na workshope sme si ukázali, ako sa dá piecť chlieb inak. Tento spôsob prípravy je blízky starému tradičnému spôsobu pečenia, pričom namiesto klasického kvásku je použitý kvások, ktorý je tvorený na báze medu a soli. Prešli sme si aj vývoj pečenia chleba - od placky až po dnes asi najviac rozšírený kvasnicový, pričom tento vývoj má súvis so samotným vývojom ľudstva, čo bol zaujmavý pohľad na danú tému. Rozprávali sme sa aj o dnešnom uponáhlanom spôsobe stravovania a prípravy jedla, ktoré je často zamerané na cieľ, pričom sa často zabúda na cestu. Túto tému sme preberali aj v spojitosti s dnes velmi rozšírenými zdravotnými problémami spojenými s trávením. Kedže som sám mal problém s konzumáciou klasického pečiva, ktoré je bežne dostupné, hľadal som alternatívu a tento typ chlebíka mi ju ponúkol. Navyše mi na rozdiel od iných, tiež zdravých, aj chutil, čím si ma získal. Treba povedať že tento spôsob prípravy nie je určený pre ľudí, ktorý chcú mať veci hotové hneď a bez osobného angažovania. Výsledok ale stojí za to, veď zdravie je najviac. Workshop by som odporučil každému, kto sa chce naučiť ako piecť chlieb, ktorý je priateľský k ľudskému telu a tým bude vedieť pomôcť buď sebe, alebo niekomu blízkemu.

O tvorbe interiéru


Už dlhšie navštevujem hodiny jogy u Silvie. Keď som sa dozvedela, že Ásana sa venuje aj tvorbe interiéru, bola som zvedavá na spojenie jogy a architektúry. Tvorba interiéru v interpretácii Vlada a Silvie pre mňa znamená príjemné voľné priestory plné svetla, ktoré na prvý pohľad možno vyzerajú jednoducho, ale skrýva sa za nimi oveľa viac. A v tom spočíva ich jedinečnosť. Aj bez vynaloženia enormného množstva financií sa dá dosiahnuť a vytvoriť priestor, ktorý nebude len bývaním, ale domovom s pridanou hodnotou.
Natália K. - marketing

Ásana - akadémia vzdelávania a jogy
2018-12-03T13:17:05+01:00

Natália K. - marketing

Už dlhšie navštevujem hodiny jogy u Silvie. Keď som sa dozvedela, že Ásana sa venuje aj tvorbe interiéru, bola som zvedavá na spojenie jogy a architektúry. Tvorba interiéru v interpretácii Vlada a Silvie pre mňa znamená príjemné voľné priestory plné svetla, ktoré na prvý pohľad možno vyzerajú jednoducho, ale skrýva sa za nimi oveľa viac. A v tom spočíva ich jedinečnosť. Aj bez vynaloženia enormného množstva financií sa dá dosiahnuť a vytvoriť priestor, ktorý nebude len bývaním, ale domovom s pridanou hodnotou.

O joge vo firme

Na jogu som chodil aj v minulosti, preto som už mal nejakú predstavu, čo ma čaká. Realita však bola veľmi odlišná, a to v tom najpozitívnejšom slova zmysle. Iný prístup, aktívne zapájanie mysle aj tela ma oslovilo a túto formu jogy som si osvojil veľmi rýchlo. Určite si viac uvedomujem jednotlivé časti svojho tela, ako ich správne zapájať pri cvičení. Naučil som sa, že nejde o cieľ, ale o cestu k cieľu. Práve táto forma je mi veľmi sympatická. Vychvaľujem vás všade, kade chodím :).


Milan Kerek

TNT Express Worldwide

Ásana - akadémia vzdelávania a jogy
2019-06-11T11:08:28+02:00

Milan Kerek

TNT Express Worldwide

Na jogu som chodil aj v minulosti, preto som už mal nejakú predstavu, čo ma čaká. Realita však bola veľmi odlišná, a to v tom najpozitívnejšom slova zmysle. Iný prístup, aktívne zapájanie mysle aj tela ma oslovilo a túto formu jogy som si osvojil veľmi rýchlo. Určite si viac uvedomujem jednotlivé časti svojho tela, ako ich správne zapájať pri cvičení. Naučil som sa, že nejde o cieľ, ale o cestu k cieľu. Práve táto forma je mi veľmi sympatická. Vychvaľujem vás všade, kade chodím :).

O joge vo firme

Na začiatku som nemal veľké očakávania, ale bol som veľmi príjemne prekvapený. Zo začiatku bola možno latka nastavená vyššie, ako som čakal, ale o to bolo cvičenie motivujúcejšie. Vlado dáva počas svojich kurzov jogy oveľa viac, ako len cviky. Progress + opakovaná snaha = výsledky, posúvanie hraníc svojho tela, ale aj svojej mysle. Určite odporúčam, dávam 1*.


Ivan Izakovič - OPS Specialist

TNT Express Worldwide

Ásana - akadémia vzdelávania a jogy
2019-06-11T11:13:30+02:00

Ivan Izakovič - OPS Specialist

TNT Express Worldwide

Na začiatku som nemal veľké očakávania, ale bol som veľmi príjemne prekvapený. Zo začiatku bola možno latka nastavená vyššie, ako som čakal, ale o to bolo cvičenie motivujúcejšie. Vlado dáva počas svojich kurzov jogy oveľa viac, ako len cviky. Progress + opakovaná snaha = výsledky, posúvanie hraníc svojho tela, ale aj svojej mysle. Určite odporúčam, dávam 1*.

O joge vo firme

Pôvodne som si chcela len oddýchnuť a zistiť, čo vlastne jogy je :). Bola som milo prekvapená s tým, že joga súvisí aj s duševnou pohodou. Naučila som sa veci nehrotiť, na chvíľku sa zastaviť a ukľudniť. Samozrejme, joga má aj fyzické výhody, napríklad zlepšenie ohybnosti. Určite odporúčam.


Monika Nadhajská - Cost Controller

TNT Express Worldwide

Ásana - akadémia vzdelávania a jogy
2019-06-11T11:17:22+02:00

Monika Nadhajská - Cost Controller

TNT Express Worldwide

Pôvodne som si chcela len oddýchnuť a zistiť, čo vlastne jogy je :). Bola som milo prekvapená s tým, že joga súvisí aj s duševnou pohodou. Naučila som sa veci nehrotiť, na chvíľku sa zastaviť a ukľudniť. Samozrejme, joga má aj fyzické výhody, napríklad zlepšenie ohybnosti. Určite odporúčam.

O joge vo firme

Pre jogu som sa rozhodol, lebo som chcel nahradiť jeden kondičný tréning niečím iným. A neľutujem. Je to perfektná kompenzácia pri plutvovom plávaní. Mám výrazné zlepšenie rozsahu pohybu celého aparátu a spevnenie svalstva dolných končatín po úraze a následnej operácií kolena. Jednoznačne odporúčam.


Peter Majerík - reprezentant v plutvovom plávaní Masters

TNT Express Worldwide

Ásana - akadémia vzdelávania a jogy
2019-06-11T11:19:44+02:00

Peter Majerík - reprezentant v plutvovom plávaní Masters

TNT Express Worldwide

Pre jogu som sa rozhodol, lebo som chcel nahradiť jeden kondičný tréning niečím iným. A neľutujem. Je to perfektná kompenzácia pri plutvovom plávaní. Mám výrazné zlepšenie rozsahu pohybu celého aparátu a spevnenie svalstva dolných končatín po úraze a následnej operácií kolena. Jednoznačne odporúčam.

O kurze jogy pre deti v MŠ so Silviou

Priniesť detskú jogu do škôlky bolo výborné rozhodnutie. Deti boli nadšené zvieratkovskými cvikmi a nielen na joge, ale aj v rámci hry si niektoré sami precvičovali. Silvia má citlivý prístup a pekne vie udržať detskú pozornosť počas celej lekcie.


Výsledkom sú rovné chrbátiky, správna chôdza u detičiek a spokojní rodičia.


Linda Balážová, majiteľka MŠ

Ásana - akadémia vzdelávania a jogy
2020-03-12T17:18:23+01:00

Linda Balážová, majiteľka MŠ

Priniesť detskú jogu do škôlky bolo výborné rozhodnutie. Deti boli nadšené zvieratkovskými cvikmi a nielen na joge, ale aj v rámci hry si niektoré sami precvičovali. Silvia má citlivý prístup a pekne vie udržať detskú pozornosť počas celej lekcie. Výsledkom sú rovné chrbátiky, správna chôdza u detičiek a spokojní rodičia.

O dni otvorených dverí s Ásanou

Chcela som sa dozvedieť sa viac o tom, ako vyučujete jogu, ako zaujímavo bývate. Potešilo ma spievanie mantier a taktiež pohostenie:).  Vďaka tomu som si potvrdila výber kurzu lektora jogy. Snažím sa aj viac rozvíjať skutočné myslienky a vypúšťať menej podstatne pseudo myslienky ako sú obavy, úlohy a nedokončené veci.


Ines Verbovská

Ásana - akadémia vzdelávania a jogy
2020-03-12T17:23:43+01:00

Ines Verbovská

Chcela som sa dozvedieť sa viac o tom, ako vyučujete jogu, ako zaujímavo bývate. Potešilo ma spievanie mantier a taktiež pohostenie:).  Vďaka tomu som si potvrdila výber kurzu lektora jogy. Snažím sa aj viac rozvíjať skutočné myslienky a vypúšťať menej podstatne pseudo myslienky ako sú obavy, úlohy a nedokončené veci.

O dni otvorených dverí s Ásanou

Očakávala som zaujímavú atmosféru a očakávania sa stretli s realitou:). Chlebík bol úplne super, atmosféra milá a prívetivá. Zaujímavým obohatením boli pre mňa mantry a nakuknutie do života lektorov a iných inšpiratívnych ľudí. Odporúčam, najmä niekomu, kto má podobnú filozofiu a záujem o jogu.


Jela Priehradníková

Ásana - akadémia vzdelávania a jogy
2020-03-12T17:26:09+01:00

Jela Priehradníková

Očakávala som zaujímavú atmosféru a očakávania sa stretli s realitou:). Chlebík bol úplne super, atmosféra milá a prívetivá. Zaujímavým obohatením boli pre mňa mantry a nakuknutie do života lektorov a iných inšpiratívnych ľudí. Odporúčam, najmä niekomu, kto má podobnú filozofiu a záujem o jogu.

O dni otvorených dverí s Ásanou

Na Deň otvorených dverí som šla s očakávaním prísť na nové myšlienky o živote. A bolo to ešte zaujímavejšie, ako som čakala. Pokračujem v začatej práci a som si istejšia, že som "správne". Odporúčam. 


Kristína Koneval

Ásana - akadémia vzdelávania a jogy
2020-03-12T17:34:53+01:00

Kristína Koneval

Na Deň otvorených dverí som šla s očakávaním prísť na nové myšlienky o živote. A bolo to ešte zaujímavejšie, ako som čakala. Pokračujem v začatej práci a som si istejšia, že som "správne". Odporúčam. 

O dni otvorených dverí s Ásanou

Je to veľmi milé, až obdivuhodné od Silvii a Vlada, že si k sebe domov pozvali nových ľudí. Vedela som, že to bude krásne popoludnie a toto nedeľné stretnutie bolo ešte lepšie, ako som si predstavovala. Krásne bolo vidieť jogu ako umenie, bolo to niečo nádherné. Pohyb treba vnímať ako dynamické rozpínanie sa telesne a je tam aj pocit rastu a rozvoja. Jogu je potrebné robiť ako umenie, kde sa rozvíja rast človeka. Človek a duša ma stále tendenciu rásť. Ak to takto v živote nie je, človek trpí. Rozhodne odporúčam, ako som to aj urobila niekoľko krát. Vaša pohostinnosť bola úžasná.


Margita Dziaková

Ásana - akadémia vzdelávania a jogy
2020-03-12T17:39:10+01:00

Margita Dziaková

Je to veľmi milé, až obdivuhodné od Silvii a Vlada, že si k sebe domov pozvali nových ľudí. Vedela som, že to bude krásne popoludnie a toto nedeľné stretnutie bolo ešte lepšie, ako som si predstavovala. Krásne bolo vidieť jogu ako umenie, bolo to niečo nádherné. Pohyb treba vnímať ako dynamické rozpínanie sa telesne a je tam aj pocit rastu a rozvoja. Jogu je potrebné robiť ako umenie, kde sa rozvíja rast človeka. Človek a duša ma stále tendenciu rásť. Ak to takto v živote nie je, človek trpí. Rozhodne odporúčam, ako som to aj urobila niekoľko krát. Vaša pohostinnosť bola úžasná.

O dni otvorených dverí s Ásanou

Atmosféra bola veľmi priateľská a podnetná. Asi najviac inšpiratívne bolo pre mňa vidieť, ako dokážete svoje poslanie votkať do celej svojej existencie - súkromnej, aj pracovnej a rozvíjať ho ďalej do rôznych strán. A s takou prirodzenosťou :). Rada odporúčam ďalej.


Zdislava Sýkorová

Ásana - akadémia vzdelávania a jogy
2020-03-12T17:40:52+01:00

Zdislava Sýkorová

Atmosféra bola veľmi priateľská a podnetná. Asi najviac inšpiratívne bolo pre mňa vidieť, ako dokážete svoje poslanie votkať do celej svojej existencie - súkromnej, aj pracovnej a rozvíjať ho ďalej do rôznych strán. A s takou prirodzenosťou :). Rada odporúčam ďalej.
0
0
Ásana - akadémia vzdelávania a jogy

Ásana - vaša akadémia vzdelávania a jogy

Našou misiou je podporiť ľudí v rozvoji ich plného, tvorivého potenciálu.
Naším cieľom je vznik novej kultúry. V jej strede stojí človek, ktorý aktívne zapája svoje tvorivé schopnosti a vnáša ich do každodenného života.
10
odučených rokov
1100+
spokojných klientov
5
skúsených učiteľov
120
lekcií mesačne

Pozrite si

naše intro video